--

Třebíč nadále tápe

82. S. Gualano - 19. A. Plichta , 26. P. Heide (p.) , 44. A. Plichta , 68. D. Chlumský
0

Hosté rozhodli o svém vítězství již v prvním poločase, který vyhráli přesvědčivě 3 : 0. Domácí postrádali patřičný důraz a dělali příliš chyb v rozehrávce, čímž dostávali hosty do hry, kteří tyto chyby dokázali patřičně potrestat.

Hosté se ujali vedení 1 : 0 již v 19. min., kdy po chybné rozehrávce domácí obrany šel sám na domácí branku Plichta, který své sólo zakončil vedoucím gólem.  V 25. min. domácí brankář Procházka fauloval ve velkém vápně Plichtu a nařízený pokutový kop proměnil Heide. To už Stará Říše vedla 2 : 0.  O tři minuty později po rychlém protiútoku hostí Procházka reflexivním zákrokem chytil tutovku Plichtovi. Ve 34. min. měli domácí výhodu přímého volného kopu. Gualanovu střelu přes zeď ale Jícha stačil vyrazit a s pomocí obrany odvrátit míč do bezpečí. Ve 44. min. se míče za domácí obranu zmocnil Plichta a svým druhým gólem v utkání poslal hosty do třígólového vedení.

Ve druhém poločase, de facto již za rozhodnutého stavu, zvýšil v 68. min. Chlumký na 4 : 0 pro hosty. Čestný úspěch domácích zaznamenal v 82. min. Gualano a stanovil tak konečný výsledek na 1 : 4 pro Starou Říši.