--

Zápas byl zrušen

Tišnov semlel Tasovice

0

Tišnov – Sedmi góly v síti Tasovic podtrhli fotbalisté Tišnova své vedoucí postavení v tabulce divize D, kterou díky vítězství 7:1 v předehrávce osmého kola soutěže vedou o pět bodů před druhou Polnou.

Tišnov už za 26 minut vedl rozdílem tří branek, když se prosadili Martin Sedlo, Tomáš Sodomka a z penalty Radim Bubeníček. Hosté sice do poločasu snížili zásluhou Pavla Kučery, nicméně po pauze Tišnov zasypal soka ze Znojemska dalšími čtyřmi trefami. Podruhé skóroval Sodomka, po něm Jakub Krejčíř a v závěru dvakrát Dominik Pořízek.

Tasovice jsou po debaklu osmé, v příštím kole hostí Bzenec. Tišnov jede do Staré Říše.