--

--

Blansko venku znovu neskórovalo a nebodovalo. Břeclavi podlehlo 2:0

0

B ř e c l a v / B l a n s k o - Fotbalistům A týmu FK Blansko se na venkovních hřištích nedaří. Ke dvěma vysokým zářijovým porážkám přidali svěřenci trenéra Martina Maši tu v Břeclavi v poměru 2:0. Jejich střelecký půst se na soupeřových stadionech natáhl na 345 minut.

Po bezbrankovém prvním poločase se jako první prosadili domácí v 53. minutě po trefě TOMÁŠE HORČIČKY - 1:0. Definitivní podobu výsledku dal až ve druhé minutě nastaveného času střídající DOMINIK NEMEC - 2:0. Domácí se díky tříbodovému zisku posunuli v tabulce na 7. místo, Blansko zůstalo na 13. příčce s pouhým tříbodovým odstupem od poslední Třebíče.

V dalším domácím utkání hostí fotbalisté A týmu FK Blansko již v pátek 13. října od 15:30 druhý celek tabulky FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou.

FK Blansko
Martin Máša (trenér): V prvním poločase jsme si vytvořili větší šance, které jsme bohužel neproměnili, domácí si také vypracovali nějaké příležitosti. Bylo to utkání o jednom gólu, který rozhodne. Bohužel pro nás ho vstřelili domácí.“

MSK Břeclav
M. Junas [-] - V. Martinović [-] , L. Ianosteac [-] , A. Smejkal [-] , P. Musil [-] , T. Horčička [-] , J. Fiala [-] , R. Ulehla [-] (76. A. Svízela [-] ) , D. Netopilík [-] (48. D. Nemec [-] ) , I. Serafin [-] , J. Hloch [-]

FK Blansko
D. Záleský [-] - D. Bokůvka [-] , J. Šplíchal [-] , T. Feik [-] - D. Šmerda [-] , L. Závodný [-] , T. Škrabal [-] (83. R. Němec [-] ) , L. Chloupek [-] , J. Kratochvíl [-] (73. M. Hladký [-] ) , M. Šmerda [-] - J. Trtílek [-]

ŽK: 69. R. Ulehla , 92. M. Junas - 92. J. Trtílek .
Počet diváků: 160. Rozhodčí: Vejtasa Simon - HOVORKA Miroslav, LENFELD Oldřich.