--

--

--

0

Po nerozhodné první půli dala Bíteš po pauze tři branky a domů si odvezla tři body.

V první půli měli dlouho mírně více ze hry domácí. Jako první se ale z gólu radovali hosté. Z ojedinělé standardní situace se prosadil ve 21. minutě Mrňa - 0:1

Netopilík o šest minut po první inkasované brance naservíroval průnikovou přihrávku Horčičkovi, který tváří v tvář překonal brankáře Velké Bíteše Pelána - 1:1. Obrat měl na kopačce Musil, ale několik dobrých příležitostí v závěru poločasu neproměnil, a do kabin tak odcházeli hráči obou týmů za nerozhodného stavu.

Ráz druhého poločasu určila trefa Knose ze 49. minuty, který se dostal před Jančího, jehož dokázal překonat - 1:2.

V 69. minutě si totiž vzal znovu slovo devatenáctiletý mladík Knos, který podruhé překonal Jančiho a dostal svůj tým do trháku - 1:3. V 90. minutě ještě pojistil výhru Velké Bíteše anglický útočník Whittingham - 1:4.