Ždírec zdolal Břeclav

10

Ždírec nad Doubravou ukončil sérii nepříznivých výsledků a těsně porazil Břeclav.

Najman poslal domácí do vedení

Ždírec nad Doubravou potřeboval po nepovedených zápasech zabrat, ale na jeho hřiště přijela Břeclav, která dokáže potrápit kohokoli.

Domácí trenér Slavík svým svěřencům naordinoval pozměněné rozestavění a domácím to svědčilo. Domácí drželi míč na svých kopačkách, ale dlouho se jim nedařilo dostat se do šance a náznaky spolehlivě likvidovala hostující defenziva. Domácí se dočkali až v závěru prvního poločasu, kdy se dostali ke standardní situaci, která se kopala po faulu Lukáše Vígera na Jana Novotného. Centr Lukáše Mrázka se po několika odrazech dostal na penaltu k Michalovi Najmanovi a ten skákající míč trefil přesně k Fibingrově tyči - 1:0. Tímto výsledkem také skončil první poločas.

Domácí zápas dotáhli do vítězného konce

Ve druhém poločase se na hřišti odehrávalo to samé, co v prvním poločase. Domácí byi lepším a aktivnějším celkem. Hosté se sice snažili vyrovnat, ale do šancí se nedostávali. Zápas skončil zaslouženým vítězstvím Ždírce.

Ždírečtí ve středu přivítají Tasovice. Břeclav hraje doma s Třebíčí.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Martin Slavík (trenér): Počítali jsme s těžkým zápasem. Po posledních třech zápasech jsme se potřebovali výsledkově chytnout, a to se nám povedlo. Vítězství je zasloužené.

MSK Břeclav
David Pazdera (trenér): Určitě to byl remízový zápas. Zbytečně jsme ztratili body. Díval jsem se na utkání ze záznamu a vytvořili jsme si dost šancí. Bohužel soupeř na rozdíl od nás jednu příležitost proměnil, rozhodla produktivita.

D. Bartaloš [-] - P. Novotný [-] , M. Najman [-] (81. J. Málek [-] ) , R. Kolouch [-] (88. P. Pátek [-] ) , T. Jiroutek [-] , J. Novotný [-] , J. Fikar [-] , K. Štukhejl [-] , L. Mrázek [-] (74. P. Klimeš [-] ) , P. Kučera [-] , R. Michalec [-]