33. F. Krula , 37. R. Bence , 90. P. Florián - 12. P. Kasala , 78. M. Hubr , 85. D. Šmahaj
11

V utkání plném zvratů padlo šest branek a urodila se remíza.

Domácí po půli vedli

Do Třebíče přijel Bzenec. Domácí jsou jistým sestupujícím a hosté obývají klidné vody tabulky Fortuna Divize D. Čekal se tak oboustranně útočný fotbal, což se nakonec potvrdilo.

První brankovou příležitost si vytvořili domácí v 7. minutě, když Adam Macek trefil břevno hostující branky. Vedení se ale ujali hosté, když po rohovém kopu v 12. minutě nechala domácí obrana na zadní tyči úplně osamoceného Kasalu, který hlavou pohodlně skóroval – 0:1. Poté se dostali do hry i domácí, ale Novák v největší šanci selhal. Třebíč vyrovnala ve 33. minutě, když Krula z přímého volného kopu přesně umístěnou střelou přes zeď k tyči překonal Maňáka v brance hostí – 1:1. Chvíli na to mohl dokonat obrat Bence, ale z voleje mířil těsně vedle. Následně poslal Třebíč do vedení Radim Bence, který překonal bzeneckého Maňáka přesně mířenou přízemní střelou k tyči poté, co se k němu ze skrumáže odrazil míč na hranici velkého vápna – 2:1.

Domácí v závěru srovnali

V úvodu druhé půle měl šanci Kasala, ale branku minul. Bzenecký kapitán se neprosadil ani v další příležitosti, kdy byl tváří v tvář Rychetskému. Bzenec měl více ze hry a během sedmi minut otočil výsledek. Nejprve v 78. minutě Michael Hubr přízemní střelou na zadní tyč nedal Rychetskému v brance domácích žádnou šanci – 2:2. Následně poslal hosty do vedení David Šmahaj tvrdou střelou pod břevno z přímého volného kopu – 2:3. V závěru utkání se domácí vytvořili tlak na hostující branku a již v nastaveném čase Florián po rohovém kopu vyrovnal – 3:3. V Třebíči se tak body dělily.

Třebíč hraje příští týden na hřišti favorizované Vrchoviny. Bzenec čeká středeční zápas se Žďárem nad Sázavou.