Ústí hubeně vyhrálo

23. T. Orava
1

O třech bodech pro vedoucí Ústí rozhodl Orava.

Hned v první minutě se ovšem po špatné domácí malé domů chystal zakončit Czyž, ale gólman byl u míče stejně rychle jako on a oba hráči skončili v klinči. Jinak ale tlačilo Ústí, vyrobilo ve vápně Lokomotivy několik závarů a po úvodním tlaku se dočkalo vedení, které jim zařírdil ve 23. minutě Orava  - 1:0., načež se iniciativy chopili hosté. Na startu druhé půle měl po nahrávce Dayera tutovku Hanusek, udělal to dobře, ale gólman reflexivně zasáhl. Očekávaný tlak domácích, se ale nedostavil. Ústí hrálo hlavně ze zajištěné obrany. Je ovšem fakt, že kromě úvodní petrovické šance už toho Lokomotivě moc nedovolilo.