Po vyrovnané první půli přišla gólová smršť Ústí

17

Ohlas trenéra hostí....

TJ Sokol Ústí
Radim Žingor st. (trenér): Po zápase jsem říkal, že se záchranou je to už dobré, svou misi jsem splnil. Chtěli jsme získat alespoň 37 bodů, máme 38. Teď už jen půjdeme zápas od zápasu. Zápas to nebyl vůbec jednoduchý. V závěru jsme využili dobře zahrané rychlé protiútoky, což bylo potěšující, to nám v předešlých duelech moc nešlo.Klíčový však byl rychlý zisk dvougólového vedení. Ve 49. minutě se trefil Tomáš Orava, o čtyři minuty později kapitán Petr Černotský. Brumovu od stavu 1:3 viditelně začaly docházet síly, ale také vůle s výsledkem něco udělat. „Pak už to bylo o tom, kolik to skončí. Netvrdím, že soupeř byl špatný, měl i šance. Za stavu 3:1 nás Urbášek v brance podržel.