2.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Překvapivá výhra Horek na hřišti Libiše

1

Libiš - Libiš se poprvé po pádu z divize představila svým fanouškům na domácím hřišti. Chtěli potvrdit roli favorita, nejen v tomhle zápase. Po výhře v úvodním kole přijel na hřiště Libiše nováček z Horek. Oba týmy měly na kontě po 1. kole tři body. Po zápasu v Libiši zůstaly s plným počtem Horky.

Vše důležité se odehrálo v prvním poločase

V 17. minutě byl faulován v domácím vápně Korec a exsparťan Nádeníček při penaltě nezaváhal - 1:1. Po půlhodině hry mířil po přihrávce Mynáře přesně Horák - 0:2. Těsně před koncem poločasu se domácí mužstvo dočkalo naděje, když se prosadil exslávista Šenkeřík - 1:2.

Poločasový výsledek byl i výsledkem konečným

V druhém dějství zůstaly všechny šance Libiše nevyužity, další branka už nepadla a tak se Horky mohly radovat z výhry.