2.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. C, 2017-2018

--

Domácí byli hladovější po bodech, smutnil trenér bečvárského celku

0

SK Bečváry
Josef Kuba (trenér): Nesehráli jsme dobrý zápas. I když jsme šli dvakrát do vedení, velmi brzy jsme nechali soupeře po našich chybách vyrovnat. První poločas byli domácí více na míči a byli nebezpečnější. Nám chybělo více pohybu a přesnosti. Důrazná hra Jestřábky nám dělala problémy a první poločas jsme byli jasně horším týme. Ve druhém poločase jsme hru zlepšili, druhý poločas byl herně vyrovnaný. V samém konci zápasu jsme se snažili strhnout vítězství na naši stranu. Náš rychlý brejk ale bohužel nedokázali další hráči doplnit ve vápně soupeře, centrovaný míč prošel po zemi celým vápnem a skončil u pomezní čáry. Domácí rychle rozehráli a dostali se do přečíslení které využili a dali branku na 3:2. Tato situace hodně mrzí. Měli jsme spoustu času k návratu na vlastní polovinu, situaci jsme ale podcenili a to nás stálo body. V tomto zápase byli domácí hladovější po bodech a musíme uznat, že zaslouženě vyhráli.