13.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Poříčanům nepomohla k bodům ani změna trenéra

0

Poříčany - V utkání týmů s podobnými názvy byli úspěšnější hosté z Poříčí a připsali si do tabulky povinné tři body. Poslední Poříčany nedovedl k bodovému zisku ani nový trenér.

Poločasové vedení hostů

Domácí, kteří nastoupili do utkání pod novým trenérem Holatkou, hráli od podlahy a jen nakopávali míče na vysokého útočníka Sedláčka, které si ale hosté pohlídali. Poříčany si vypracovaly jen jednu šanci, ale gólovou. Míč po střele Slunéčka vykopával z brankové čáry J. Pohorský. S míčem hráli jinak po celý poločas více hosté, kteří se dočkali i vstřelené branky. Ve 34' našel Rejhon svým centrem Jaroslava Jírů a ten míč protlačil za záda domácího brankáře - 0:1.

Uklidňující druhou branku vstřelil Petr Pohorský

Ve druhém poločase pokračovaly Poříčany v nakopávané, zápas začal být z obou stran nervózní, přesto si hosté vytvořili nějaké šance. Hlavička Vosáhla minula branku a tu netrefil ani Páv. V další šanci se ocitl Jíša, ale Kopecký zabránil pohotovým zákrokem inkasované brance. V 88' byl po dvou žlutých kartách vyloučen domácí Stárek. Definitivní razítko dal zápasu v první minutě nastavení P. Pohorský střelou do prázdné branky po přihrávce Trpišovského.