6.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2017-2018

--

--

Kratonohy jasně přehrály Úpici

0

Kratonohy po celý zápas dominovaly, což jasně doložily čtyřmi vstřelenými góly. Na sebejistou hru soupeře dokázali hosté reagovat pouze jednou, za rozhodnutého stavu v závěru zápasu.

Fotbalisté Kratonoh byli od úvodu herně před svým soupeřem. To domácí názorně potvrdili už ve dvanácté minutě, kdy skóre utkání otevřel David Ličman. Kratonohy v dalším průběhu pokračovaly v aktivní kombinační hře, kterou soupeře přehrávaly, na další trefu si přesto musely počkat do závěru poločasu. V jednačtyřicáté minutě dodal klid na domácí kopačky dvougólový David Ličman.

Ani ve druhém poločase nic nenasvědčovalo tomu, že by se Úpice nadechovala k obratu. Čtyři minuty po zahájení druhé části navíc třetí gól Kratonoh vstřelil Igor Ročín. Kratonohy se plně nespokojily ani s tříbrankovým vedení, a proto v jednasedmdesáté minutě znovu zvýšily své vedení, to když se prosadil útočník Jimmy.

Na dominantní výkon Kratonoh dokázala Úpice reagovat pouze jednou, za rozhodnutého stavu v závěru zápasu snížil na konečných 4:1 Petr Luštinec.

SK Sparta Úpice
Radek Kaplan - trenér mužstva TJ Sparta Úpice: Domácí mají kvalitní tým, šance, které jsme si vytvořili, zůstaly nevyužity a odjíždíme poraženi. Domácím gratuluji k vítězství.