13.kolo, Liberecký | Liberec | III. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Hrádek nastoupil proti Hlavici v osmy lidech

0

Oslabený Hrádek přijel jen s osmy hráči. Bojoval až do konce utkání, na body to však nestačilo. Fotbalisté Hrádku bojovným výkonem, odhodláním však vysokou porážku odvrátit nedokázali.

Jasná záležitost domácích. Na domácím hřišti nastoupili proti oslabenému Hrádku. Hrálo se na jednu branku. Domácí spalovali šanci za šancí. V poločase se Hlavice trefila do sítě Hrádku hned dvakrát.

Hlavice třemi góly dorazili soupeře

Ve druhém poločase pokračovala ofenzíva domácích hosté bojovali. Proti přesile se k šancím nedostávali. Hrádku se však nedala upřít bojovnost, snažili se i v oslabení dohrát zápas důstojně. Vlastní gól v závěru zápasu fotbalisty Hrádku srazil a domácí nakonec dokázali ještě upravit skóre na 5 : 0

Hlavice
Vincour David (vedoucí SK Hlavice ): Hrádek přijel oslabený, Nastoupili proti nám v osmy lidech včetně brankáře. Měli vepředu dva kluky, kteří se snažili. My jsme stříleli na bránu. Zápas skončil 5 : 0. Jsme spokojení

TJ Slovan Hrádek nad Nisou C
Cejnar Josef (trenér Hrádku nad Nisou C): Hráli jsme celý zápas v oslabení a snažili se zápas dohrát důstojně. Bohužel výsledek 5 : 0 vypovídá za vše.