6.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2017-2018

--

Česká Třebová dala čtyřku Moravanům

0

Info o zápase nám přináší web domácí družiny.

Ve vyrovnaném utkání jsme hosty školili v produktivitě a uštědřili soupeři debakl, který je po průběhu hry pro ně krutý. Hrálo se za sychravého, nepříznivého počasí a nevalného zájmu diváků (o kousek dál se na zimáku ve stejnou dobu hrálo hokejové utkání). Ve třech předcházejících zápasech jsme neobdrželi branku a tuto sérii jsme dokázali prodloužit. Ve 22. min. Bárta zachytil míč, dlouhým výhozem našel na půlící čáře Grepla, který se rozběhl k sólu a dělovkou k tyči z uctivé vzdálenosti otevřel skóre zápasu – 1:0. Ve 42. min. hlavičkoval hostující Formánek pod břevno, ale Bárta míč vyrazil na roh. V závěru poločasu zahrál Müller trestný kop z pravé strany a k překvapení všech míč nikým netečován skončil v síti – 2:0. Po změně stran přidal Novotný třetí branku a o výsledku bylo rozhodnuto. Čestný úspěch mohl zaznamenat v 83. min. Veselý, ale orazítkoval pouze břevno naší branky. V poslední minutě zápasu dokončil hostující pohromu střídající Roušar – 4:0.