8.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

--

Loučky přemohly Chlebičov

0

Loučky daly dva góly, Chlebičov žádný, a proto zůstaly tři body doma.

Chlebičov během letní přestávky mohutně posiloval, takže se čekalo, že vystoupá do horních pater tabulky a třeba i trošku zamíchá postupovými kartami. Realita však byla úplně jiná, když družina trenéra Axmanna zabředla do šedivého průměru. Z výsledkového bahna se bohužel nevyhrabala ani v Krásných Loučkách. Sestupem ohrožení domácí se naopak od úvodních chvil hnali za důležitými body. V první šanci se zjevili hned po pár vteřinách hry, ale poslali míč kousek vedle tyče. Svou územní převahu tak Krásné Loučky zužitkovaly až čtyři minuty před přestávkou. Po dravém průniku Došly se dostal k balonu Chlopčík a gólman Josefus neměl nárok – 1:0.

Do druhé půle dokonce nastoupil i bývalý prvoligista Lumír Sedláček, jenže borci z Chlebičova na trávníku nadále paběrkovali. Hosté dokonce za celý zápas nevystřelili na domácího brankáře Petra, který se vyloženě nudil. Kalich hořkosti si favorit vypil až do dna v 73. minutě, kdy Linda nešťastnou hlavičkou nechtěně nabil Pučanovi a ten dal výsledku finální podobu 2:0. Krásné Loučky tedy sobotním vítězstvím mírně oživily záchranářské naděje, když se Chlebičovu přiblížily na pouhé čtyři body.

SK Viktorie Chlebičov
Vilém Axmann, trenér Chlebičova: „Tentokrát budu stručný, protože prakticky není co hodnotit. Góly jsme opět obdrželi po hloupých chybách a směrem dopředu jsme neukázali vůbec nic. My jsme vlastně nevystřelili na branku, takže jsme prohráli naprosto zaslouženě. Jinak zápas měl velmi slabou úroveň, připomínal mi utkání třetí třídy okresu. Našim slabým výkonům jsme teď nasadili korunu.“