7.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

--

Přestřelka pro Horní Benešov

0

Do vedení šlo Úvalno už v 6. minutě, když překobal domácího brankáře Žitník. Benešov si dva gólově údery nechal po půlhodině hry, když se do listiny střelců zapsal nejdřívě Pokorný a po něm Podaný. Větší brankové hody přinesl až druhý poločas. Na dvoubrankový rozdíl zvyšoval z penalty Podaný. Čtvrtou branku přidal svým druhým přesným zásahem Pokorný. Hosté však dvěmi góly skóre korigovali. Obě branky jdou na konto Sovadiny. Na rozdíl tří branek opět navyšoval Benešov během dvou minut přesnými zásahy Slívy s Moravcem. Sovadina snižoval svou třetí brankou na 6:4. Poslední slovo však měl Benešov dvě minuty před koncem, když Krupa upravil na konečných 7:4.