7.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

Dohrávka pro Suché Lazce

65. L. Kopec (p.) - 32. O. Vlha , 55. O. Vlha , 90. O. Vlha
0

Krátký report.

Opakované utkání mezi rezervou Bruntálu a Suchými Lazci rozhodl hostující bomber Vlha, který se blýskl hattrickem. Na zmrzlé umělce se od úvodních minut dařilo více Suchým Lazcům, které rozhodně nechtěly ztratit kontakt se špicí tabulky. Svou sobotní kanonádu Vlha spustil ve 32. minutě, kdy využil nepřímý volný kop Kožušníka – 0:1. Ještě před odchodem do kabin navíc Vlha rozezvonil tyčku a poté zazdili tutovku i domácí fotbalisté. Druhý poločas se opět nesl ve znamení soubojů rychlonohého Vlhy s bruntálským brankářem Kučerkou. Hostující forvard se na něj pětkrát řítil úplně sám, ale zužitkoval pouze jediný sólový nájezd – 0:2. Poté se navíc dopustil nedovoleného zákroku sucholazecký gólman Lukša a Kopec z penalty korigoval na 1:2. Hosté reagovali dělovkou Lauba, při níž balon zacinkal o tyč. Definitivní tříbodovou jistotu tedy Suché Lazce získaly až v poslední minutě, kdy si Vlha naběhl na pěknou kolmici Kostky a pečetil na finálních 1:3.