8.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

Dohrávka pro Zlatníky

14. J. Kavan , 24. R. Chmel , 60. J. Kavan (p.)
0

Krátký report.

Zlatníky chtěly proti Chomýži potvrdit solidní formu. K další výhře hlasitě zavelely hned ve 14. minutě. Němčík hodil dlouhý aut na rozběhnutého Kavana, který se pak ocitl ve výhodné palebné pozici a nekompromisně rozvlnil síť – 1:0. Domácím samozřejmě narostla křídla, ale Uvíra z nadějného trestňáku zamířil kousek vedle. O chvíli později už hosté kapitulovali. Kavan našel ve vápně nikým nehlídaného Chmela a ten zachoval ledový klid – 2:0. Chomýž mohla snížit těsně před přestávkou, jenže gólman Janetzký byl proti. Začátek druhé půle patřil hostům, kteří však střelecky mlčeli. Jejich bodové plány se definitivně rozpadly v 60. minutě. Chmel si došel do šestnáctky pro penaltový faul a Kavan mazácky zvýšil na 3:0. Chomýž poté totálně rezignovala, ale Korbel, Anelkin, Bláha anebo Kavan v koncovce selhali.