7.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

Okříšky naplno bodují v Košeticích

0

Okříšky potvrzují vzestupovou formu a dobívají se stále výš v tabulce, tentokrát porážejí Košetice.

Vyhraný poločas v závěru

Do 42 minuty byl bezbrankový stav, který změnil svou první trefou podzimu Ryšavý a tak naklonil misky vah na stranu Okříšek.

V druhém poločase se Košeticím vyrovnat nepodařilo

Vedení Okříšek rozdílem gólu trvalo až do závěru zápasu, kdy se podobně jako proti Koutům trefil mezi tři tyče P.Dubsky a v podzimní části zaznamenal svou třetí přesnou trefou tři bodový zisk a konečný výsledek 0:2 pro partu z Okříšek.

Na 219 minut bez obdrženého gólu se dostal brankář hostů Fiala, podpořený dobrou defenzivní prácí týmu.