1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

Studenec doma nestačil na Lipník

0

Studenci se vstup do nové sezóny příliš nepovedl, když nestačil na Lipník

Hosté udeřili jednou

V 16. minutě přišla první šance hostů, která nastala po chybě obrany domácích, kdy se Jonáš dostal do vyložené šance, kterou proměnil - 0:1.  V 19. minutě první akce domácích skončila na boční síti soupeřovy branky. Ve 20. minutě hosté zahrávali trestný kop, Macháček poslal míč hlavou těsně nad. Ve 23. minutě střelu Kisely Pěnčík vyrazil a dorážka Rohonyho do prázdné brány skončila vedle. Ve 30. minutě pěknou střelu Jonáše Pěnčík chytil. Ve 35. minutě Šťáva svoji šanci prováhal. Ve 37. minutě Mrňa Karel zatáhl míč středem hřiště, poslal kolmici na Nováčka. Jeho střelu brankář Skoumal chytil.  Ve 40. minutě Nejedlý ze střední vzdálenosti trefil pouze tyč.

Ve druhé půli již branka nepadla

Ve druhé půli viděli diváci šanci až v 66. minutě, kdy hosté zahrávali trestný kop. Dlouhý centr Šťáva hlavičkoval do náruče Pěnčíka. V 78. minutě trestný kop Michala Mrně z 18-ti metrů prošel těsně vedle šibenice hostující brány. V 91. minutě ojedinělý střelecký pokus Buršíka brankář Skoumal vyrazil mimo nebezpečí.

TJ Sokol Studenec
Pokorný Pavel, trenér: Výsledek odpovídá výkonům na hřišti.

L. Pěnčík [-] - M. Nováček [-] (75. F. Komárek [-] ) , P. Matějek [-] (46. P. Strnad [-] ) , M. Mrňa [-] , T. Nejedlý [-] , J. Buršík [-] , K. Mrňa [-] , J. Holoubek [-] (54. M. Chalupa [-] ) , V. Kučerňák [-] , O. Vrba [-] , P. Matějek [-]

Hajduk Lipník
M. Skoumal [-] - T. Brabenec [-] , J. Brabenec [-] , R. Šťáva [-] (77. T. Pokorný [-] ) , L. Macháček [-] (82. R. Fišer [-] ) , A. Rohony [-] (88. L. Žák [-] ) , J. Jonáš [-] (86. M. Mašeja [-] ) , A. Kisela [-] , A. Matoušek [-] (70. V. Svoboda [-] ) , V. Krotký [-] , M. Tretera [-]

ŽK: 61. K. Mrňa , 63. V. Kučerňák , 66. J. Buršík - 31. R. Šťáva , 31. T. Brabenec , 70. A. Kisela , 73. V. Svoboda , 82. A. Rohony .
Hráči zápasu: J. Jonáš .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: KUDLÍK Radim - VÍDENSKÝ Bohumil, STRNAD Jiří (N).