4.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

Výčapy vezou z Náměště B pouze bod

0

Výčapy zaznamenaly další bodovou ztrátu, když uhrály na půdě Náměště remízu.

Oba tými vstřelily po dvou gólech

Náměšť B získala na půdě Jemnicka cenný bod a toužila i po první výhře, ale proti nim stály favorizované Výčapy, které zatím nepoznaly hořkost porážky. Favorizovaní hosté vlétli na svého soupeře zostra a ve 2. minutě Tomáš Matoušek otevřel skóre -0:1.  Domácí však ve 12. minutě vyrovnali zásluhou Josefa Musila na 1:1. V 15. minutě pak David Matoušek opět poslal hosty do vedení a bylo to 1:2. Brankovou přestřelku pak ukončil ve 27. minutě kanonýr Jiří Eliáš 2:2.

Ve druhé půli branka nepadla

Ve druhém poločase se brankostroj zadrhl a ani jeden tým nedokázal strhnout vítězství na svoji stranu.