4.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

Pyšel ztratil první body v Horním Újezdu

11. M. Čermák , 31. R. Durda , 70. M. Václavek (p.) - 32. J. Tůma , 44. O. Tůma , 53. I. Nováček
0

Horní Újezd se stal prvním týmem, který obral o body nováčka soutěže Sokol Pyšel

Oba tými vstřelily po dvou gólech

Do Újezda přijel Pyšel, který ještě v soutěži neztratil ani bod. Újezd se ničeho nezalekl a již v 11. minutě se na levé straně uvolnil Durda a vyslal Čermáka do samostatného úniku, který sice na dvakrát, ale přeci jen, poslal domácí do vedení 1:0. Hosty tato branka probrala a začali lépe kombinovat, ale do vážnější šance se nedostali. Ve 31. minutě vystihl Durda špatnou rozehrávku stopera a ze 40 metrů přehodil špatně postaveného brankáře Teplého 2:0. Odpověď hostů byla blesková, ihned po rozehrávce se akcí na jeden dotek dostali až před Hradeckého a Jaroslav Tůma snížil na 2:1. Ve 43. minutě mohl vyrovnat Hofner, ale z malého vápna trefil pouze tyč Hradeckého branky. Hosty to mrzet nemuselo protože, o minutu později zahrávali rohový kop, po kterém domácí Václavek vyhrál hlavičkový souboj, ale tak nešťastně, že vyrovnal na 2:2.

Ve druhé půli se oba celky opět rozdělily o góly i body

Úvod druhého poločasu se povedl více hostům a ve 53. minutě se po dlouhém autu do vápna prosadil Nováček a bylo to 3:2 pro Pyšel. Domácí se po obdržené brance nemohli vůbec dostat do hry. Vysvobodit je mohl v 65. minutě Durda, který si převzal ve velkém vápně míč, obhodil si obránce, který ho zastavil pouze za cenu faulu. K penaltě se postavil sám faulovaný, ale Teplý jeho pokus vyrazil. V 70. minutě našel Ošmera ve velkém vápně Durdu, ten si opět udělal prostor, ale v poslední chvíli byl podražen a tak se pískala již druhá penalta. Tu si vzal na starosti Václavek a odčinil situaci z první půle a vyrovnal na 3:3. V závěru mohli ještě strhnout vítězství na svou stranu hosté, ale samostatný únik Tůmy, hasil na poslední chvíli faulem domácí Kučera a oprávněně opustil po červené kartě hřiště předčasně. Z následného přímého kopu z hranice velké vápna mířil Skryja vysoko nad.

TJ Sokol Horní Újezd
Durda Radek, hráč: Do zápasu jsme vstoupili dobře, škoda že jsme neudrželi déle vedení 2:0 a hned inkasovali na 1:2. Nakonec s bodem musíme být spokojeni, protože hosté v závěru mohli strhnout vítězství na svou stranu. Pyšel podal sympatický výkon a není náhodou, že měl před zápasem 9 bodů

P. Hradecký [-] - K. Kresa [-] , M. Veselý [-] , M. Čermák [-] , M. Veselý [-] , R. Durda [-] , M. Řezáč [-] (34. M. Máj [-] ) , J. Kučera [-] , M. Ošmera [-] , M. Václavek [-] , L. Sláma [-]