7.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

49. J. Pospíšil - 15. M. Sova , 28. J. Trnka , 42. D. Lojka , 61. J. Trnka , 69. Z. Karásek , 78. M. Trnka , 81. D. Lojka
0

Fotbalisté Blatnice dokázali rezervnímu týmu Náměště nasázet na jeho hřišti sedmičku a opět se dotáhli blíž čelu tabulky

Hosté třikrát udeřili

Náměšť B i Blatnice vstoupili do zápasu posilněni výhrou z posledního zápasu. Náměšť dokonce vyhrála venkovní dvojzápas. Po počáteční oťukávačce začali hosté své úspěšné střelecké odpoledne plnit v 15. minutě, kdy se jako první trefil kanonýr hostů Milan Sova -0:1. Ve 28. minutě na 0:2 zvyšoval Jiří Trnka a na poklidných poločasových 0:3 upravil ve 42. minutě Daniel Lojka.

Hosté v palbě neustali

Druhý poločas sice začali lépe domácí, kdy se trefil ve 49. minutě Jan Pospíšil na 1:3, ale poté se střelecky prosazovali pouze hosté. V 61. minutě vrátil hostům tříbrankové vedení Jiří Trnka a v 69. minutě na 1:5 zvyšoval Zbyněk Karásek. V 78. minutě se potom střelecky prosadil Michal Trnka a bylo to již 1:6. Na konečných 1:7 pak uzavřel skóre zápasu v 81. minutě Daniel Lojka.