7.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Hrotovice si vezou překvapivě z Výčap všechny body

0

První letošní porážku si připsali fotbalisté Výčap, kdy doma nestačili trochu nečekaně na Hrotovice v poměru 0:1

Hosté se prosadili jako jediní

Remízový Král Výčapy, přivítaly na svém hřišti Hrotovice, které před tímto zápasem ztráceli na svého soupeře čtyři body. Domácí tým od začátku zápasu neměl vůbec svůj den a směrem dopředu byli víceméně bezzubí. Hosté to také ve 27. minutě potrestali jedinou brankou kterou vstřelil Michal Blatný -0:1.

Ve druhé půli již branka nepadla

Ve druhém poločase pak přišlo marné dobývání hostující branky a domácímu celku se čas neúprosně krátil. Ani v závěru se domácím nepodařilo urvat svoji šestou remízu a naopak musely Výčapy poprvé v sezóně okusit i hořkost porážky.

Sokol Výčapy
L. Krátký [-] - T. Kuchera [-] (46. M. Semerád [-] ) , L. Loucký [-] (46. M. Semerád [-] ) , L. Kašpárek [-] , O. Pánek [-] , T. Matoušek [-] , T. Pecka [-] , R. Kafka [-] , J. Jeleček [-] , L. Jeleček [-] , V. Nikrmajer [-] (63. D. Matoušek [-] )

Sokol Hrotovice
J. Hlavnička [-] - T. Holoubek [-] , M. Růžička [-] (18. M. Virgl [-] ) , F. Pekárek [-] , T. Hadraba [-] - M. Pekárek [-] , J. Kučera [-] - M. Blatný [-] - R. Fiala [-] (90. T. Novotný [-] ) , J. Novák [-] , S. Hutař [-]

ŽK: 43. R. Kafka , 62. T. Pecka - 28. J. Kučera , 32. T. Holoubek , 57. J. Novák , 70. M. Blatný .
Hráči zápasu: L. Kašpárek - J. Hlavnička .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: SARKÁNY Martin - KONVALINA Michal, SEMERÁD Milan (N).