7.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Opatov doma nestačil na Lipník

0

Ani v sedmém hracím kole se Opatov vítězství nedočkal a podlehl doma Lipníku 0:2

Hosté o gól lepší

Opatov a Lipník se v předminulé sezóně utkaly spolu ve třetí třídě a jejich vzájemný duel tenkrát v Opatově skončil přestřelkou s nerozhodným výsledkem 3:3. Lipník začal proti domácímu Opatovu velmi doře a již v 10. minutě je poslal do vedení Aleš Kisela -0:1. Domácí celek se snažil o vyrovnání, ale hosté směrem dozadu chybu neudělali a tak se šlo do kabin veseleji hostujícímu celku.

Aleš Kisela byl jediným střelcem i ve druhé půli

Ve druhém poločase se snažil domácí tým o vyrovnání, ale střelecky se jim vůbec nedařilo. Hosté vyčkávali a v 86. minutě udeřili opět Alešem Kiselou, který se stal jediným střelcem utkání a vystřílel tak hostům tři body.

FK Opatov
R. Kšír [-] - M. Ježek [-] , D. Vybíral [-] , J. Neckář [-] (54. M. Kravka [-] ) , A. Konečný [-] , L. Kabelka [-] , Z. Daniel [-] , R. Pokorný [-] (86. A. Švaříček [-] ) , M. Malík [-] , R. Kabelka [-] , J. Horáček [-]

Hajduk Lipník
M. Skoumal [-] - T. Pokorný [-] , T. Brabenec [-] , J. Brabenec [-] , R. Šťáva [-] , M. Tretera [-] , A. Rohony [-] , J. Jonáš [-] (84. M. Mašeja [-] ) , A. Kisela [-] , V. Krotký [-] , L. Macháček [-] (56. R. Fišer [-] )

ŽK: 52. J. Horáček , 59. R. Kabelka , 73. M. Kravka - 83. A. Kisela .
Hráči zápasu: A. Kisela .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: HOLÝ Petr - KREJČA Jan, FORTELNÝ Jaromír (N).