7.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

Šlágr kola skončil divokou remízou

13. L. Lopatář (p.) , 52. L. Lopatář , 61. L. Lopatář (p.) , 81. J. Skrobikowski - 39. M. Máca , 42. M. Novotný , 63. M. Máca (p.) , 77. M. Novotný
0

Celkem osm gólů viděli diváci v Přibyslavicích, kde se oba týmy podělily o zaslouženou remízu 4:4

Hosté otočili vývoj první půle

Přibyslavice přivítaliy ve šlágru kola Třebelovice, což byl souboj vedoucího týmu s druhým celkem tabulky a diváci měli co sledovat. Do vedení se dostal lídr tabulky ve 13. minutě, kdy se prosadil domácí kanonýr Luboš Lopatář -1:0. Hosté začali zlobit až v závěru poločasu, a to pořádně. Nejprve vyrovnal na 1:1 ve 39. minutě Marek Máca a ve 42. minutě otočil výsledek Milan Novotný -1:2. A to nebyl jediný zvrat v zápase.

Poločas plný zvratů nakonec skončil remízou

Druhou půli začali lépe opět domácí a znovu u toho byl Luboš Lopatář. V 52. minutě totiž vyrovnal a v 61. minutě poslal svoje barvy zpátky do vedení 3:2. Hosté se ale nadechli k dalšímu obratu a hned v 63. minutě bylo opět vyrovnáno na 3:3 zásluhou Marka Máci. V 77. minutě si pak připsal svoji desátou trefu v sezóně Milan Novotný a hosté podruhé v zápase otočili výsledek na 3:4. Domácí tým si ale minimálně bod zasloužil, o což se v 81. minutě postaral Jan Skrobikowski -4:4.

TJ Sokol Přibyslavice
F. Novák [-] - J. Skrobikowski [-] , M. Kopeček [-] , M. Picmaus [-] , M. Karafiát [-] - L. Matějek [-] (68. P. Mícek [-] ) , L. Venhoda [-] , J. Kovář [-] , P. Šárka [-] - V. Škorpík [-] , L. Lopatář [-]

TJ Třebelovice
M. Nesiba [-] - J. Krula [-] , J. Jurka [-] , V. Kotačka [-] , J. Čurda [-] , M. Coufal [-] , M. Máca [-] , K. Kapko [-] (88. R. Jurka [-] ) , S. Michal [-] (52. D. Janíček [-] ) , M. Novotný [-] , P. Sedlák [-]

ŽK: 47. M. Karafiát , 48. M. Kopeček , 63. F. Novák - 9. P. Sedlák , 12. M. Nesiba , 24. M. Máca , 42. V. Kotačka , 51. J. Krula , 55. M. Coufal , 72. J. Čurda . ČK: 77. M. Máca .
Hráči zápasu: L. Lopatář - M. Máca .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: KALINA Oldřich - MRŇA Josef, VEJMĚLEK František (N).