8.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

Hrotovice se rozjíždějí

24. J. Novák , 25. J. Kučera , 41. J. Novák , 85. M. Blatný - 43. M. Rygl (p.)
0

Fotbalisté Hrotovic se dočkali druhé výhry v řadě a přiblížili se tak ke středu tabulky

Domácí o dva góly lepší

Hrotovice v minulém kole jako první tým soutěže připravil první porážku remízovému králi z Výčap a to dokonce na jeho hřišti. Chlýstov naopak doma jednoznačně zvítězil nad Horním Újezdem 6:1. V Hrotovicích čekali fanoušci na první branku 25. minut a hned padly dvě slepené, o které se postarali Jan Novák a Jiří Kučera -2:0. Ve 41. minutě se pak Jan Novák mohl radovat podruhé a domácí vedli již 3:0. Hosté alespoň do pauzy snížili ve 43. minutě z pokutového kopu, který proměnil Michal Rygl -3:1.

Domácí přidali ještě jeden gól

Ve druhé půli si již domácí své vedení hlídali a v 85. minutě se prosadil Michal Blatný, jehož branka znamenala tři body pro domácí tým. Navíc byl v 88. minutě po druhé žluté kartě vyloučen hostující Lukáš Smolík. Hosty navíc zachránila v zápase hned čtyřikrát branková konstrukce.