9.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Náměšť B porazila doma Hrotovice

0

Rezerva Náměště zastavila vítězné tažení Hrotovic a dostala se tak zpět před svého soupeře

Domácí dvakrát udeřili

Hrotovice se po dvou výhrách po sobě dostaly z pásma ohrožující sestup a přeskočil tak i svého soupeře z Náměště, který smazal dvougólové manko v Horním Újezdu. Domácí se dostávali pozvolna do tempa a ve 22. minutě poprvé udeřil kanonýr Jiří Eliáš- 1:0. Vstřelená branka domácích pak dostala již ve ve 27. minutě další pojistku k výhře, kterou vstřelil Michal Sobotka -2:0.

Oba týmy daly po jedné brance

Vstup do druhé půle pak opět lépe vyšel domácím a v 56. minutě přidal svou druhou brankou vedení na 3:0 Jiří Eliáš. Utkání tak bylo víceméně rozhodnuté, a tak nic už na výhře domácích nezměnila ani branka Michala Blatného na 3:1.