10.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Přibyslavice doma opět vítězí

0

Ve šlágru kola jasně dominovali domácí Přibyslavice, které odčinili minulou porážku s Lipníkem a porazili jasně Pyšel 5:1

Oleh Kvych dal dva slepené góly domácích

Přibyslavice byly svědkem šlágru kola, kdy se utkal druhý tým s třetím. Pyšel musel otáčet v minulém kole výsledek proti poslednímu Opatovu. Přibyslavice chtěly naopak složit reparát za domácí porážku s Lipníkem. To se jim začalo dařit plnit od 21. minuty, kdy se trefil Lubomír Venhoda 1:0. Domácí Oleh Kvych pak obstaral ve 33. minutě dva slepené góly a bylo prakticky rozhodnuto. Šanci do druhé půle dal však hostům ve 38. minutě jejich nejlepší střelec Jaroslav Tůma- 3:1.

Domácí si výhru pohlídali

Domácí tým si dvougólové vedení udržoval a navíc přidal další dvě slepené branky, o které se tentokrát postaral v 70. a 71. minutě Luboš Lopatář, který stanovil skóre na konečných 5:1.