11.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Výčapy si zastřílely proti Opatovu

0

Fotbalisté Výčapů si v zápase s Opatovem připsali svoji třetí, ale výraznou výhru.

Domácí kralovali již v první půli

Remízový král z Výčap přivítal na svém hřišti poslední Opatov a chtěl rozšířit proti tomuto soupeři počet výher, jelikož byl v tomto zápase jasným favoritem. Hned od začátku zápasu bylo vidět, kdo si dokráčí pro všechny body. Po 25. minutách bylo rozhodnuto, když domácí vedli 4:0 po brankách Martina Semeráda, Lukáše Jelečka a dvou gólů Tarase Kuchery.

Také po pauze se domácím dařilo

Také ve druhé půli přibývaly branky pouze do hostující sítě a to jen zásluhou střídajících hráčů. Nejprve se trefil Tomáš Matoušek v 52. minutě a potom se prosadil dvěma slepenými góly Libor Kašpárek -7:0