2.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Mohelno neudrželo dvougólový náskok

0

Mohelno se po návratu do třetí třídy dočkalo s Valčí remízy, když ke konci zápasu promarnilo dvougólový náskok.

Domácí se prosadili jednou

Hráči Mohelna přivítali na svém hřišti po návratu do trojky těžkého soupeře a aspiranta postupu, tým Valeče. Domácí celek byl v první půli lepším týmem a vše korunoval vedoucí brankou ze 33. minuty, kterou vstřelil Richard Ostrý -1:0. To byla také jediná střela, která v první půli rozvlnila síť.

Hosté to v závěru zápasu nezabalili

Ve druhém poločase pokračovali domácí v aktivitě a v 52. minutě se domácí fanoušci radovali podruhé. Na 2:0 totiž zvyšoval František Staněk. Hosté však zápas nezabalili a v 70. minutě vykřesal naději David Cabejšek -2:1. Valeč vycítila šanci a o dalších pět minut dokázala vyrovnat na 2:2 zásluhou Františka Macka. To byla také poslední branka v zápase, a proto se body musely dělit.