3.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Dukovany B první domácí zápas zvládly

0

Dukovany B si proti Smrku ve svém premiérovém zápase třetí třídy připsaly velmi důležitou výhru

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Domácí omlazené mužstvo otevřelo skóre zápasu již v 6. minutě,kdy se z hranice vápna prosadil Zbyněk Hrubeš. Hosté však nenechali domácí mužstvo dlouho ve vedení a vyrovnali již ve 21.minutě gólem Kratochvíla. Do konce poločasu se hra vyrovnala a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Domácí dokázali dovést utkání do vítězného konce

Ve druhém poločasu se hrál vyrovnaný fotbal a ani jedno z mužstev neproměnilo žádnou svoji šanci. Ale v závěru utkání poslal svůj tým brankou do vedení střídající Petr Pislcajt, který také těsně před koncem zápasu po samostatném úniku přihrál Hrubešovi, který zpečetil vítězství domácího týmu na 3:1.

SFK Dukovany 2001 B
M. Křišťál [-] - M. Ferus [-] , L. Traxler [-] , P. Jílek [-] , T. Křišťál [-] (34. J. Gazdík [-] ) - Z. Hrubeš [-] , J. Fojtášek [-] , J. Veselý [-] (37. M. Křišťál [-] ) , F. Smysitel [-] (65. P. Pislcajt [-] ) - I. Láníček [-] (76. V. Soukup [-] ) , T. Jeřábek [-] -

TJ FC Smrk
D. Klištinec [-] - M. Havlík [-] , F. Wortner [-] , K. Ondrák [-] - O. Sobotka [-] (70. K. Horký [-] ) , T. Man [-] , Š. Hort [-] , M. Pitor [-] - T. Kratochvíl [-] , O. Suk [-] - L. Slavík [-]

ŽK: 7. F. Wortner , 59. O. Sobotka , 89. M. Pitor .
Hráči zápasu: M. Křišťál , Z. Hrubeš .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: RYGL Antonín - HORÁK Pavel (N), KŘEČEK František (N).