5.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Kralice proti Březníku vybojovaly vítězství

0

Březník si z Kralic v derby zápase odvezl porážku 0:2 a dovolil domácím poprvé v sezóně naplno bodovat

V první půli diváci branku neviděli

Domácí tým vkročil do utkání s větší chutí, avšak první větší příležitost se naskytla až ve 12.min, kdy hostující brankař vytěsnil na roh šanci domácího Janouška. Od této chvíle dokázali hosté vyrovnat hru ve středu hřiště a začala oboustranná hra ve vysokém tempu nahoru a dolů. Z náznaků příležitostí se vymyká pouze příležitost domácích z 25.min, kdy střelu z 30m, která mířila přímo do šibenice, dokázal hostující brankař vytěsnit alespoň na rohový kop. Do poločasu pak měli větší šanci také hosté, kdy po chybě domácí obrany musel velkou šanci z bezprostřední blízkosti hasit až domácí golman. Poločas tak skončil bezbrankovou remízou.

Domácí se prosadili hned dvakrát

Ihnem po začátku druhé půle se vrhli do útoku hosté, dokázali přelobovat domácího golmana, bohužel pro ně i s brankou domácích. Po pěti minutách se krásnou individuální akcí zviditelnil domácí Janoušek, golmana v bráně hostí však nepřekonal. V 54.min pak domácí rozehrávali trestný kop z půlící čáry, po zatažení k rohovému praporku a následnému centru Janouška zakončoval střídající Kříž a otevřel skóre utkání, 1:0. Hosté si o tři minuty později vypracovali jasnou příležitost, avšak z úrovně penalty přestřelili vše, co stálo v cestě, včetně branky. V 71.min hostující obránci při rozehrávce nastřelili na půlící čáře domácího Kříže a ten pak své sólo dokázal zakončit přesně k pravé tyči branky hostí, 2:0. Od této chvíle začali hosté nakopávat dlouhé míče, které se domácí obraně dařilo zachytávat. Oba týmy si pak ještě vypracovali několik náznaků šancí, ale divác
 i již žádnou branku neviděli. Utkání místního derby tak skončilo vítězně pro domácí tým.

FC Kralice n.Oslavou
Tomek Jiří, vedoucí: Po vyrovnaném utkání, které se hrálo nahoru dolů, vyhrál tým, který dokázal proměnit alespoň některé šance.

TJ Sokol Březník
Trojan Josef, sekretář: Utkání mělo podprůměrnou úroveň. Opět jsme museli třikrát nuceně střídat už v první půli a absence našich špílmachrů byla tentokrát velice znát. Zaslouženě vyhráli domácí, kteří byli důraznější a hladovější po vítězství.

A. Krčál [-] - P. Csicsó [-] (46. J. Kříž [-] ) , M. Peťa [-] , P. Hejtmánek [-] , A. Kabátek [-] , D. Janoušek [-] , J. Chadim [-] , M. Široký [-] , P. Němec [-] , V. Polák [-] , T. Chadim [-]

V. Zedníček [-] - D. Břoušek [-] , M. Flesar [-] , M. Stříž [-] , D. Vérosta [-] , R. Hadraba [-] - J. Trojan [-] , V. Franěk [-] , J. Musil [-] , L. Rybníček [-] (16. V. Nováček [-] ) - M. Požár [-]

ŽK: 28. T. Chadim , 59. M. Peťa , 63. A. Kabátek - 24. M. Požár . ČK: 88. M. Požár .
Hráči zápasu: D. Janoušek .
Počet diváků: 95. Rozhodčí: KALINA Oldřich - NEKUDA Michal (N), STANĚK Jaroslav (N).