6.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

Koněšín nedal Kralicím šanci

0

Fotbalisté Koněšína si po dlouhé době dokráčeli v pohodě pro všechny body.

Domácí udeřili hned dvakrát

Koněšín přivítal nas svém hřišti nováčka soutěže z Kralic a potřeboval nutně vyhrát. Již od začátku zápasu byl aktivnější domácí tým, který se ale gólově prosadil ve 25. minutě Štěpán Dvořák -1:0. Ve 40. minutě pak přidal nejčastější střelec Koněšínu Štěpán Dvořák druhý gól a tak odcházeli domácí hráči do kabin celkem v poklidu.

Domácí přidali další dva góly

Také ve druhé půli si domácí tým udržoval mírnou převahu, a také přidal další branky. Nejprve Jiří Pospíšil vsítil v 58. minutě třetí branku domácích a pojišťující výhru na  4:0 a tím i závěrečnou tečku za zápasem udělal v 75. minutě Tomáš Konečný.

TJ Koněšín
M. Hůlka [-] - M. Ševčík [-] (75. M. Králík [-] ) , Š. Dvořák [-] , Z. Řezáč [-] (46. P. Seifer [-] ) , L. Konečný [-] , J. Pospíšil [-] , T. Konečný [-] , D. Dvořák [-] (46. J. Chalupa [-] ) , M. Loukota [-] (78. K. Vošmera [-] ) , P. Zahradníček [-] , D. Pokorný [-]

FC Kralice n.Oslavou
A. Krčál [-] - P. Csicsó [-] , M. Peťa [-] , P. Hejtmánek [-] , A. Kabátek [-] (46. T. Peťa [-] ) , J. Chadim [-] , J. Kopeček [-] , M. Široký [-] , P. Němec [-] , M. Dymáček [-] , V. Polák [-]

Hráči zápasu: J. Pospíšil , Š. Dvořák .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: VÉVODA Jiří - ČERMÁK Pavel (N), ZIGMUND Vítězslav (N).