9.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

Radkovice doma vydřely důležitou výhru

0

Rezerva Budišova si nepřivezla z Radkovic žádný bod, a to i přesto, že celou druhou půli hráli o jednoho muže v poli víc

Domácí šli do přestávky do vedení, ale pak i do desíti

Radkovice nastoupily opět po čtrnácti dnech k soutěžnímu zápasu a to proti Budišovu B který si v minulém kole smlsnul na rezervě Dukovan 6:0. Zápas se hrál poměrně vyrovnaně a diváci se důležitých momentů dočkali až v závěru první půle, kdy se prosadil ve 40. minutě Lukáš Diviš -1:0. Před odchodem do šaten však dostal v rozmezí pěti minut domácí Radek Odstrčil dvě žluté karty, po nichž samozřejmě následovala i karta červená, a tak na hosty čekala po přestávce přesilovka.

Domácí zvládli vybojovat vítězství

Domácí tým statečně čelil hostujícímu týmu, ale to jen do 76. minuty, kdy se prosadil Oldřich Kazda -1:1. Když už se zdálo, že se budou body dělit, strhnul opět vedení a na konec i výhru na stranu domácích v 86. minutě Lukáš Pekárek -2:1.