10.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Kralice dokázaly s Dukovany B pouze remizovat

0

Fotbalisté Kralic si v zápase s rezervou Dukovan připsali jeden bod, i když v zápase třikrát vedli.

Domácí šli dvakrát do vedení

Kralice potřebovaly nutně vyhrát, a hned v 9. minutě začal plnit plány David Janoušek - 1:0. Lukáš Traxler však dokázal ve 22. minutě srovnat na 1:1. Vedení domácích vrátil do přestávky v 39. minutě Jaroslav Chadim - 2:1.

Hosté i napotřetí vyrovnali

Hostům ale vyšel výborně vstup do druhé půle a ve 49. minutě bylo opět zásluhou Vladimíra Soukupa vyrovnáno - 2:2. V 77. minutě pak propukla na domácí straně radost, kdy dostal do vedení domácích dvougólový David Janoušek - 3:2. Hosté ale potřetí a naposledy srovnali skóre na 3:3.