11.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

Koněšín v Mohelně vyrovnal v nastavení

0

Fotbalisté Koněšína díky skvělé poslední desetiminutovce dokázali přivézt jeden bod z Mohelna

Domácí udeřili hned dvakrát

Souboj dvou týmu z druhé poloviny tabulky, byl k vidění v Mohelně, kde se bojovalo o velmi cenné body. Domácí měli do zápasu výborný vstup a ve 12. minutě je poslal do vedení Tomáš Jeřábek -1:0. V 18. minutě navíc přidal na 2:0  Pavel Šanda a domácí měli dobře nakročeno ke třem bodům.

Hosté v závěru srovnali krok

Druhý poločas začali lépe hosté a kontaktní gól vstřelil v 62. minutě Radim Baďura -2:1. Domácí však o čtyři minuty ale opět vedli o dva góly, když se trefil Petr Horký- 3:1. Hosté však zápas nezabalili a v dokázali vyrovnat. Nejprve snížil v 77. minutě Michal Svoboda a v nastaveném čase vyrovnal Tomáš Konečný -3:3.