11.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Radkovice ovládly zápas proti Kralicím

0

Fotbalisté Radkovic dokázali díky zlepšené druhé půli porazit poslední Kralice a posunout se na čtvrté místo tabulky

Oba tými vstřelily po jedné brance

Poslední Kralice přijely do Radkovic, kde bývají tamní fotbalisté mnohem silnější než na venkovní půdě a to chtěli proti tomuto soupeři potvrdit. Domácí měli ideální vstup do utkání, kdy se již ve 2. minutě trefil Michal Němec -1:0. Vypadalo to, že domácí si jdou jasně pro výhru, ale hosté úspěšně bránili a ve 42. minutě dokonce dokázali Milošem Širokým vyrovnat -1:1.

Vstup do druhé půle měli domácí raketový

Také vstup do druhé půle byl ze strany domácích raketový. Ve 47. minutě Radek Odstrčil poslal domácí opět do vedení 2:1. Potom přišla v rozmezí 62. až 67. minuty skvělá domácí pětiminutovka okořeněná třemi góly. Trefili se postupně Michal Němec, Jakub Bruzl a Lukáš Diviš -5:1. Rozhodnutý zápas pak zkorigoval v 89. minutě Jaroslav Chadim -5:2.

SK Radkovice
M. Kašparides [-] - L. Kočí [-] , L. Diviš [-] , Z. Nykrmajer [-] , M. Němec [-] , J. Bruzl [-] , R. Odstrčil [-] (76. L. Štolz [-] ) , V. Zahradník [-] , R. Žák [-] , J. Pekárek [-] , T. Růžička [-]

FC Kralice n.Oslavou
P. Hejtmánek [-] - P. Csicsó [-] (60. E. Krčál [-] ) , D. Janoušek [-] , J. Chadim [-] , R. Rous [-] , M. Široký [-] , J. Kříž [-] (72. V. Zigmund [-] ) , P. Němec [-] , M. Dymáček [-] , V. Polák [-] , A. Krčál [-]

ŽK: 36. Z. Nykrmajer - 19. P. Csicsó .
Hráči zápasu: M. Němec .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: FŇUKAL Lubomír - SÝKORA Milan (N), DOBROVOLNÝ Radek (N).