2.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

Radotice Okříšky B nešetřily

13. M. Habich , 36. M. Habich , 62. M. Habich , 67. T. Kincl , 75. J. Čech , 88. O. Navrátil - 30. P. Lorenc
0

I zásluhou hattricku Martina Habicha Radotice dokázaly v pohodě zvítězit nad Okříškami B jasně 6:1

Domácí šli dvakrát do vedení

Do Radotic přijela rezerva Okříšek, která po pádu z Okresního přeboru má těžký úlohu. Spadla do soutěže kde bude padat do nejnižší skupiny kolem pěti účastníků. Domácí se pustili do svého soupeře s chutí a ve 13. minutě je poslal do vedení Martin Habich -1:0. Ve 30. minutě ale dokázal vyrovnat mladičký Petr Lorenc -1:1. Hosté se ale z vyrovnání radovali pouhých šest minut, kdy opět domácí poslal do vedení Martin Habich -2:1.

Domácí se po pauze rozstříleli

Ve druhé půli již dominovali domácí. V 62.minutě završil hattrick Martin Habich -3:1. V 67. minutě pak rozhodnul o osudu zápasu Tomáš Kincl -4:1. V 75. minutě se potom prosadil domácí kapitán Jan Čech, střelecká stálice Radotic. Odevzdaný tým hostů pak inkasoval ještě jednou v 88. minutě od Ondřeje Navrátil

TJ Družstevník Radotice
K. Vondráček [-] - L. Kaderábek [-] (46. M. Novák [-] ) , P. Tobolka [-] , V. Vyhnálek [-] - O. Navrátil [-] , M. Habich [-] , J. Čech [-] - T. Kincl [-] (70. B. Mbemba [-] ) , R. Sevelda [-] (80. J. Nevěčný [-] ) , D. Kincl [-] (58. F. Tobolka [-] ) , S. Michal [-] -

SK Huhtamaki Okříšky B
M. Hvězda [-] - L. Mašek [-] (46. K. Vostal [-] ) , P. Lorenc [-] , F. Rampír [-] , M. Večeřa [-] , M. Kšír [-] (69. J. Novotný [-] ) , P. Netolička [-] (46. J. Hroch [-] ) , R. Salát [-] , V. Bulant [-] , R. Dokulil [-] , J. Dokulil [-]

ŽK: 79. M. Novák - 10. V. Bulant , 39. M. Kšír .
Hráči zápasu: P. Tobolka .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: VALA Vladimír - NEVĚČNÝ Jan (N), NOVÁK Miroslav (N).