4.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

Jakubov nestačil na FŠ Třebíč

16. Z. Zika , 31. M. Dunkler (p.) , 41. J. Smetana - 29. M. Ustohal , 40. M. Ustohal , 54. P. Kousal , 73. M. Jaša , 75. V. Prchal
0

V souboji do zatím té doby stoprocentních týmů se radoval nováček soutěže FŠ Třebíč

domácí zvládli lépe pětigólovou přestřelku

Jakubovu vyšlel vstup do soutěže náramně a úvodní dva zápasy dokázal vyhrát. Do utkání vstoupili lépe domácí, ale několik slibných příležitostí zůstalo nevyužito. Hosté se ale rychle otřepali a postupně začali ukazovat svoji kvalitu. Přesto jak první skórovali v 16 minutě domácí, gól dal Zika. Hra se přelévala mezi vápny, hosté se snažili o zvrat utkání, domácí zase pozorně bránit a vyrážet do rychlých protiútoků. Následně se 2x opakovak stejný scénář: hosté vyrovnali a domácí prakticky okamžitě strhli znovu vedení na svou stranu a do kabin se tak šlo za stavu 3:2 pro domácí.

Hosté vývoj zápasu otočili

Do druhého poločasu hosté poněkud upravili svoje rozestavení, vystřídali a od začátku 2. poločasu domácí doslova přišpendlili k velkému vápnu. Výsledkem byla vyrovnávací branka v 54 minutě. Následně se hra víceméně vyrovnala, šance se střídaly na obou stranách, nicméně technicky i  takticky lépe vybavení hosté byli o něco nebezpečnější a v 73 minutě strhli vedení na svoji stranu (branku dal Jaša). Bohužel pro domácí se prakticky vzápětí krásně z první trefil Prchal a přes snahu domácích o vyrovnání si hosté vítězství zkušeně pohlídali.

Družstevník Jakubov
Pospíchal Tomáš, trenér: Hrál se fotbal na III. třídu nadprůměrné úrovně! Musím svoje hráče pochválit, podali nejlepší výkon za dobu co hrajeme III. třídu(15 soutěžních zápasů v řadě bez porážky!!!) nicméně FŠ potvrdila svoji proklamovanou kvalitu a hlavně za lepší koncovku si vítězství  zasloužila o něco víc než my.

M. Klíma [-] - Z. Zika [-] , J. Novák [-] (46. T. Vrbka [-] ) , P. Dvořák [-] , A. Pacas [-] , T. Kosmák [-] (59. R. Říha [-] ) , T. Veselský [-] , M. Dunkler [-] , J. Vrbka [-] , J. Smetana [-] , M. Dunkler [-]

SK Fotbalová škola Třebíč
V. Šimeček [-] - F. Křen [-] , P. Kousal [-] (60. O. Kühweg [-] ) , K. Pislcajk [-] , P. Zábrodský [-] (46. V. Prchal [-] ) - M. Ustohal [-] (74. T. Krajčo [-] ) , T. Růžička [-] (87. J. Hricák [-] ) , L. Hráček [-] , J. Roupec [-] , L. Tomek [-] - M. Jaša [-]

ŽK: 11. T. Kosmák , 26. M. Dunkler , 33. J. Novák , 73. T. Veselský , 77. J. Smetana - 82. J. Roupec .
Hráči zápasu: A. Pacas - M. Ustohal .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: PINTÉR Štefan - KOŠÁK František (N), KŘIVÁNEK Jiří (N).