4.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

Radotice opět vyhrály

19. S. Michal , 43. S. Michal , 77. V. Liška
0

Radotičtí fotbalisté si připsali další výhru a patří stále k týmům, které nepřišly o jediný bod

Domácí dvakrát udeřili

Radoticím se povedl výborný vstup do soutěže, kdy jen díky horšímu skóre drží druhou příčku. Šebkovice B se v minulém kole ale také dočkaly první výhry a rádi by získaly další body na hřišti Radotic. Radotice využily své dobré formy, když se v 19. minutě prosadil veterán Stanislav Michal, který navíc přidal ve 43. minutě další branku.

Domácí si vítězství pohlídali

Domácí tým poté prostřídal některé hráče a v 77. minutě jeden z nich Vlastimil Liška pečetil výhru domácích na  konečných 3:0.