6.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

10. A. Pacas , 18. A. Pacas , 57. A. Pacas , 79. T. Kosmák - 25. P. Zerza
0

Fotbalisté Jakubova si připsali povinné tři body proti rezervě Nových Syrovic.

Domácí o gól lepší

Zápas začali  aktivněji domácí. Po počátečním zastřelování se v 11 a 19 minutě trefil Pacas a zdálo se, že domácí nemůže v cestě za vítězstvím nic zastavit. Opak byl ale pravdou. Domácí rychlé a pohodlné vedení ukonejšilo, přestali nepochopitelně hrát, hosté naopak přidali na důrazu a snaze a najednou to byli oni kdo byl nebezpečnější a svoji snahu korunovali zaslouženým snížením na 2:1. Tímto výsledkem skončil první poločas a šlo se do kabin.

Domácí přidali další dva góly

Domácí si o přestávce vysvětlili, že takto tedy ne!!! a hned od začátku druhého poločasu opět začali diktovat tempo hry a postupně přidali další dva góly (opět se trefil Pacas a Kosmák) a spoustu dalších vyložených příležitostí ještě zahodili. Zápas tak nakonec skončil zaslouženým vítězstvím domácích, nutno však pochválit i hosty za sympatický výkon, protože rozhodně nepůsobili odevzdaným dojmem a po celý zápas se snažili nedat domácím nic zadarmo. Zápas řídil s velkým přehledem rozhodčí Čejka

Družstevník Jakubov
Pospíchal Tomáš, vedoucí: Po dobrém začátku jsme si asi mysleli, že to půjde samo a hosté nás brzy vyvedli z omylu! Musím tentokrát paradoxně spíše poděkovat hostům, že přes problémy se sestavou k nám nepřijeli pouze bránit, ale byli nám více než důstojným soupeřem a přesvědčili nás, že podceňovat soupeře se nikdy nevyplácí! Nejlepším hráčem, byl náš nejmladší hráč, Jaromír Novák.

M. Klíma [-] - V. Vejmelka [-] (46. T. Kosmák [-] ) , P. Dvořák [-] , M. Dunkler [-] , R. Říha [-] (60. T. Vrbka [-] ) , J. Novák [-] (70. M. Dunkler [-] ) , A. Pacas [-] , R. Jelínek [-] , M. Dunkler [-] , M. Muzikant [-] , J. Smetana [-]

SK Nové Syrovice B
L. Nejerál [-] - P. Fouma [-] , L. Kouřil [-] , P. Jenerál [-] , K. Jenerál [-] , V. Štěpanovský [-] (83. J. Lang [-] ) - J. Houserek [-] , M. Bila [-] (55. D. Jenerál [-] ) - P. Zerza [-] - J. Marek [-] , L. Vítek [-]

Hráči zápasu: A. Pacas , J. Novák .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ČEJKA Jaromír - KOŠÁK František (N), KARÁSEK Martin (N).