6.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

Šlágr kola pro Myslibořice

0

Fotbalisté Myslibořic zvládli zápas kola v Radoticích a nadále zůstávají na druhém místě, ale jen o skóre za FŠ Třebíč.

Hosté dvakrát udeřili

Šlágr kola byl k vidění v Radoticích, kam přijely Myslibořice. Oba celky byly po čtyřech odehraných kolech zatím stoprocentní, takže alespoň jeden tým musel v tomto zápase okusit první ztrátu bodů. Úvodní půlhodina zápasu branku nepřinesla a až na jejím konci přišla ke slovu ve 28. minutě trefa Bohumila Mencáka - 0:1. Ve 33. minutě pak přidal druhý gól Michal Šoustal a najednou byli k třem bodům blíž jednoznačně hosté z Myslibořic.

Hosté si výhru pohlídali

Do druhé půle se přece jen podařilo domácím zdramatizovat zápas, když se v 58. minutě trefil Michal Tobolka - 1:2. Domácí měli šance na vyrovnání, ale hosté pět minut před koncem opět odskočili na rozdíl dvou branek. Svoji druhou trefu v zápase si připsal Michal Šoustal - 3:1. O minutu později poslal opět domácí do hry Jan Čech 2:3, jenže na vyrovnání už domácím došel čas.