7.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

Čáslavice slaví první výhru

28. J. Kopl , 29. P. Šplíchal (vl.) , 39. P. Klika (p.)
0

První body a hned za vítězství slaví fotbalisté Čáslavic, kteří porazili Litohoř 3:0

Domácí o tři góly lepší

Čáslavice v probíhající sezóně nadále čekají na první body, které však jejich soupeř z Litohoře nechtěl vůbec darovat. Navíc byl posilněn o domácí výhru. Domácí měli od začátku zápasu větší touhu po vítězství. Na první gól však čekali až do 28. minuty. kdy se trefil Jiří Kopl -1:0. O minutu později ale Pavel Šplíchal pro smůlu hostů poslal míč za záda Ondřeje Dvořáka a bylo to 2:0. Skvělou první půli pak završil v 39. minutě Petr Klika z penalty.

Ve druhé půli již branka nepadla

Druhý poločas již hosté zahráli podstatně lépe, ale branky se nedočkali i díky skvělé obraně Čáslavic. Domácí tým tak slaví první výhru.