7.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

Kouty B o gól lepší jak Radotice

0

Výhrou 2:1 se Kouty B dotáhly bodově na svého soupeře z Radotic

Domácí byli jednou úspěšní

V 7. kole III. třídy, skupiny B (muži) přivítala Koutecká rezerva na svém hřišti tým TJ Družstevník Radotice. V úvodu zápasu byly aktivnější hosté a vytvořili si několik slibných akcí. Díky nepřesnému zakončování a ofsajdovým pastím se však skóre neměnilo.

Od 15. minuty začali domácí srovnávat tempo hry. Ve 20. minutě domácí založili po levé straně slibnou akci, kterou proměnil v gól dobře hrající Zdeněk Doležal (1:0). Do konce poločasu si domácí i hosté vytvořili několik slibných příležitostí, ale do šaten se šlo za stavu 1:0.

Domácí brzy odpověděli na vyrovnávací gól hostů

Druhý poločas začali aktivněji opět hosté. V 56. minutě zahrávali, po faulu domácích, z velkého vápna přímý kop. První pokus domácí brankář Stýblo vyrazil, ale hosté svým důrazem dostali míč za brankovou čáru po doběhu hostujícího Martina Habicha (1:1).

Od této chvíle začali přebírat iniciativu opět domácí. Změnu skóre přinesla 66. minuta. Po rychlé akci po levé straně hřiště Jiří Cejpek nacentroval míč před branku a domácí útočník Aleš Dočekal měl už snadnou práci (2:1).

Domácí mohli svůj náskok zvýšit v 80. minutě, když byl po faulu na Lukáše Diviše nařízen pokutový kop. Domácí však nastřelili jen břevno.

SK Kouty B
Smejkal Michal, hrající asistent trenéra: Do utkání jsme šli s tím, že doma nechceme ztrácet body. Hosté nás však v úvodu utkání zatlačili, ale po naší první brance se hra vyrovnala. Ve druhém poločase jsme podali velice disciplinovaný výkon, což vedlo k tomu, že jsme si výsledek 2:1 udrželi až do konce utkání.

SK Kouty B
L. Stýblo [-] - M. Myška [-] (72. V. Navrátil [-] ) , P. Dočekal [-] (42. L. Diviš [-] ) , J. Cejpek [-] , A. Dočekal [-] , L. Paiskr [-] , Z. Doležal [-] , T. Štveráček [-] , J. Hrůza [-] (46. M. Smejkal [-] ) , S. Čech [-] , R. Caha [-]

TJ Družstevník Radotice
F. Šťastný [-] - D. Kincl [-] , V. Liška [-] , T. Kincl [-] - M. Tobolka [-] , O. Navrátil [-] (68. M. Novák [-] ) , M. Habich [-] , J. Čech [-] - R. Sevelda [-] , S. Michal [-] (55. L. Tříletý [-] ) - M. Svítil [-]

ŽK: 75. S. Čech - 50. M. Tobolka , 83. R. Sevelda , 84. J. Čech .
Hráči zápasu: Z. Doležal - M. Habich .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: PAVELEC Vojtěch - OŠMERA František, KOUKAL František (N).