8.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

Dufek z Okříšek B sestřelil pěti góly Nové Syrovice B

17. O. Dufek , 18. O. Dufek , 50. O. Dufek , 51. O. Dufek , 62. O. Dufek , 88. P. Lorenc , 89. M. Večeřa - 79. J. Marek
0

V souboji rezervních týmů zvítězily Okříšky B nad Novými Syrovicemi vysoko 7:1. Hlavním hrdinou se stal domácí Dufek, jenž se prosadil hned pětkrát.

Dufek dal dvě slepené branky

Souboj dvou rezervních týmů byl k vidění v Okříškách kam přijely Nové Syrovice, kterým patří momentálně poslední příčka tabulky. Od začátku zápasu byli domácí lepším týmem, které brankově vyjádřili dvěma slepenými góly Ondřej Dufek.

Domácí se po pauze rozstříleli

Také po pauze se střelecky prosazovali domácí a v 62. minutě již vedli 5:0. O všechny góly se postaral jediný střelec, a to Ondřej Dufek. Hosté se prosadili až v 79. minutě, kdy snížil na 5:1 Jiří Marek. Poslední slovo měl ale domácí tým, který v závěru zápasu vstřelil další dvě slepené branky, o než se zasloužili Petr Lorenc a Michal Večeřa.

SK Huhtamaki Okříšky B
M. Ferdan [-] - Š. Novotný [-] , P. Netolička [-] , O. Dufek [-] , M. Kšír [-] , M. Večeřa [-] , R. Salát [-] , R. Dokulil [-] (67. P. Lorenc [-] ) , J. Jůza [-] (62. J. Hroch [-] ) , K. Vostal [-] (46. L. Láník [-] ) , F. Rampír [-]

SK Nové Syrovice B
L. Nejerál [-] - - P. Zerza [-] - R. Janoušek [-] , J. Vrba [-] (62. D. Jenerál [-] ) , J. Marek [-] , J. Lang [-] , J. Houserek [-] , J. Vlček [-] , J. Weidenthaler [-] , L. Růžička [-] (17. M. Bila [-] ) , K. Jenerál [-]

Hráči zápasu: O. Dufek .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: KALÁŠEK Martin - HOLEŠÍNSKÝ Marek (N), JEŘÁBEK Jan (N).