8.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

Myslibořice poprvé padly

0

Až v sedmém kolo přišly Myslibořice o první body, a to hned o všechny, když je porazila Litohoř.

Oba tými vstřelily po jedné brance

Domácí nastoupili k utkání ve slátané sestavě,ale paradoxně během prvních 10 minut mohli vést o dvě branky kdy nepromněnil své tutovky Coufal.Na to odpověděli hosté ,kdy za domácí obranu zaběhl Mezlík a zkušeně přehodil domácího brankáře Dvořáka 0-1.Domácí ovšem během krátké chvilky po chybě v hostující obraně vyrovnali Coufalem na 1-1.Poté šel sám na branku hostí Svoboda Karel ale brankář hostí jej vychytal.Poločas tak skončil nerozhodně 1-1.

Domácí rozhodli v úvodu druhé půle

Ve druhém poločase se hrálo většinou na branku domácích,ale ty podržel vynikající Dvořák v brance.Domácí hrozili pouze z brejků.V 52 minutě zahráli domácí přímý kop ,který po teči  Dolanského skončil v síti hostí 2-1.Poté měli hosté drtivý tlak ale své šance nevyužili. komentář:Musím mužstvo pochválit za bojovný výkon,hosté byli ve druhé půli jasně lepší,ovšem body zůstali u nás,což je pro nás důležité.

TJ Litohoř
O. Dvořák [-] - J. Trávníček [-] , P. Obrdlík [-] (75. R. Vaníček [-] ) - P. Šťastný [-] , K. Svoboda [-] , K. Svoboda [-] , M. Šafrata [-] , L. Dolanský [-] - D. Bouda [-] , L. Coufal [-] - J. Pintér [-]

TJ Myslibořice
T. Palát [-] - P. Vejvoda [-] , T. Kratochvíl [-] , L. Macháček [-] , M. Čapoun [-] - D. Kunčík [-] (81. V. Mrňa [-] ) , S. Marek [-] , M. Šoustal [-] , M. Pevný [-] (59. J. Matoušek [-] ) - D. Šoustal [-] (83. L. Svoboda [-] ) , M. Mezlík [-]

ŽK: 73. P. Šťastný , 87. L. Dolanský - 52. M. Pevný .
Hráči zápasu: O. Dvořák - P. Vejvoda .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: RYGL Antonín - DOLANSKÝ Ladislav (N), PALÁT Milan (N).