10.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

Šebkovice B body v Nových Syrovicích B nevybojovaly

71. J. Marek , 88. M. Sosnar - 23. J. Pitour (p.)
0

Ani díky proměněné penaltě hostujícím Janem Pitourem, se nedočkali šebkovičtí fotbalisté očekávané výhry na půdě rezervy Nových Syrovic

Skóre otevřel kat domácích Jan Pitour

Poslední tým tabulky z Nových Syrovic B přivítal další rezervní tým z Šebkovic. Oba celky toužily odčinit porážku z minulého kola. Po úvodní oťukávané přišel nejdůležitější moment ve 23. minutě kdy se hosté dočkali penalty, které se zhostil šebkovický Jan Pitour a proti svému oblíbenému soupeři se prosadil popáté během tří vzájemných zápasů těchto dvou rezerv. Podruhé to bylo v roli brankáře. Obdivuhodné!

Domácí dokázali dovést utkání do vítězného konce

Do druhé půle vstoupili domácí s odhodláním s výsledkem něco udělat. Hosté drželi vedení až do 71. minuty, kdy se trefil mladičký Jan Marek 1:1. Když už se zdálo, že se budou body dělit, trefil se v 88. minutě Miroslav Sosnar a rozradostnil padesát přítomných domácích a lehce prokřehlých diváků.

SK Nové Syrovice B
Weidenthaler Jakub, hráč: V první půli jsme měli herní převahu, ale střelecky jsme se trápili. Ve druhé půli nám to tam naštěstí padlo.

M. Novák [-] - J. Vlček [-] (90. P. Novák [-] ) , J. Weidenthaler [-] , R. Janoušek [-] , V. Štěpanovský [-] , M. Sosnar [-] , L. Nejerál [-] (46. J. Vrba [-] ) , J. Železný [-] , J. Marek [-] , D. Jenerál [-] , P. Jenerál [-]

TJ Sokol Šebkovice, z.s. B
J. Pitour [-] - P. Hrůza [-] (84. S. Zikmund [-] ) , Z. Eberl [-] , L. Ryvola [-] (69. M. Roupec [-] ) , P. Tržil [-] , P. Konvalinka [-] , R. Svoboda [-] , M. Roupec [-] , J. Svoboda [-] (67. V. Němec [-] ) , J. Fejta [-] , J. Holčapek [-]

ŽK: 32. J. Fejta , 45. R. Svoboda , 75. P. Hrůza .
Hráči zápasu: J. Marek - P. Tržil .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: PINTÉR Štefan - JENERÁL Petr (N), KOŘÍNEK Miroslav (N).