11.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

Čáslavice deklasovaly Nové Syrovice B

0

Čáslavice na domácím hřišti jasně přehrály Nové Syrovice B a opustily poslední místo tabulky.

Domácí měli raketový nástup

Čáslavice a Nové Syrovice B hrají pouze o záchranu a pro oba dva týmy to byl zápas podzimu. Domácí se do svého soupeře zakousli hned od začátku a po 12. minutách bylo prakticky rozhodnuto o zápase, protože domácí již vedli 3:0 po brankách Jana Vechety, Patrika Růžičky a Jiřího Kopla. Posledně jmenovaný pak ve 39. minutě zvyšoval již na 4:0.

Domácí ve druhé půli nadále kralovali

V 51. minutě Patrik Růžička svou druhou brankou upravoval na 5:0 a potom na delší čas se střelci odmlčeli. Až v 76. minutě hostující David Jenerál snížil na 5:1. Domácí ale za dvě minuty opět skórovali, když se trefil z penalty Petr Kliika 6:1. V 87. minutě Patrik Růžička završil povedený zápas hattrickem na 7:1

FK Čáslavice-Sádek
J. Martenek [-] (37. J. Vaníček [-] ) - J. Mach [-] , M. Zikmund [-] (51. P. Vyhnálek [-] ) , M. Busta [-] , P. Klika [-] - M. Klika [-] , T. Rygl [-] , J. Vecheta [-] - J. Kopl [-] (72. J. Novák [-] ) , P. Růžička [-] - D. Šmehlík [-]

SK Nové Syrovice B
M. Novák [-] - D. Jenerál [-] , J. Vrba [-] (68. J. Houserek [-] ) , J. Železný [-] , J. Marek [-] , L. Kouřil [-] , J. Vlček [-] , P. Jenerál [-] , J. Weidenthaler [-] , K. Jenerál [-] (87. P. Fouma [-] ) , V. Štěpanovský [-]

Hráči zápasu: P. Růžička , P. Klika .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: VÉVODA Jiří - VECHETA Roman (N), RŮŽIČKA Vladimír (N).