7.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2017-2018

--

--

Březí vyhrálo zápas celků ze spodku tabulky

0

Březí porazilo o branku Polničku a odpoutalo se od ní v tabulce na rozdíl tří bodů.

Březí nastoupilo do zápasu zodpovědně

V 7. kole na sebe narazily dva týmy ze dna tabulky a každý si myslel, že to bude vyrovnaný souboj. Domácí začali zápas lépe a zodpovědněji. Už v 13. minutě po nádherné střele k tyči otevřel skóre Dostál. Následně si domácí vytvořili mnoho dalších brankových příležitostí, ze který bohužel nic nevytěžili. Hosté se pokoušeli vymyslet gólové šance a po tlaku v 34. minutě vytěžili rohový kop, po kterém ve vápně spadl hostující hráč a rozhodčí Juda i přes údiv všech hráčů na hřišti nařídil pokutový kop, který hostující Neubauer s přehledem proměnil. Do poločasu se průběžný výsledek neměnil a za stavu 1:1 se šlo do kabin.

V druhém poločase zazářili domácí hráči Běloch a Jakeš

Po poločasové přestávce domácí začali ve velkém tempu a tlaku bušit do hostující obrany, která tlak vydržela pouhé tři minuty. V 48. minutě, kdy domácí hráči vybojovali rohový kop (po nádherné střele domácího stopera), po kterém se ve vápně vytvořil zmatek v hostující obraně a dokonale se v něm zorientoval domácí stoper Martin Běloch, který krásným gólovým skluzem poslal svůj tým do vedení. Následně se hra přelévala ze strany na stranu. Hostující tým měl snahu o vyrovnání, ale marně. V 80. minutě zpečetil výsledek výborně hrající Jakeš. Po-té domácí polevili a pustili hosty do vyložených šancí, ze kterých se ujala pouze ta z 90. minuty. A tak zápas skončil v prospěch domácího týmu 3:2.

TJ Březí-Březské
Štourač Jan: V dnešním zápase jsme potřebovali body jako sůl. Kluci k zápasu přihlédli opravdu zodpovědně a na hřišti předvedli skvělý výkon. Rád bych pochválil celý tým ikdyž vím, že máme hodně co zlepšovat na všech postech. I přesto si myslím, že náš tým vyhrál zaslouženě. Díky borci

TJ Sokol Polnička
Jiří Zachara: Zápas se mi hodnotí špatně, další zbytečná ztráta, děláme hodně chyb a ty nás stojí body.

D. Urbánek [-] - M. Běloch [-] , R. Šmarda [-] , P. Šimek [-] , Z. Vala [-] (85. P. Vodička [-] ) , M. Hála [-] (80. V. Klíma [-] ) - M. Sysel [-] , T. Habán [-] , S. Tvarůžek [-] (55. J. Jobánek [-] ) - J. Jakeš [-] , D. Dostál [-]

M. Chyba [-] - R. Synek [-] , Z. Lojek [-] (50. J. Ondráček [-] ) , J. Kohout [-] (60. M. Podloucký [-] ) , K. Podloucký [-] (78. M. Klíma [-] ) , M. Neubauer [-] , J. Víška [-] , T. Litochleb [-] , J. Štíbal [-] , V. Moravec [-] , K. Koblížek [-]

ŽK: 34. J. Jakeš .
Hráči zápasu: J. Jakeš - V. Moravec , K. Koblížek .
Počet diváků: 57. Rozhodčí: JUDA Jaroslav - MORAVEC Aleš (N), JIRÁSEK Martin (N).